kliknij aby przejść do strony Polskiego Związku Łowieckiego kliknij aby przejść do strony Lasów Państwowych kliknij aby przejść do strony NFOSiGW
     
Nowy numer "Łowca

WYKAZ ZGŁOSZONYCH SZKÓŁ w 2005 roku

1

SZ.P. W MAKOWISKACH
87-632 OSÓWKA

2

SZ.P. NR 3 IM. WOJSKA POLSKIEGO
UL. ŻEROMSKIEGO 30 39-300 MIELEC

3

ZESPÓL SZKÓŁ NR 1
UL. MARCINKOWSKIEGO 1, 67-124 NOWE MIASTECZKO

4

SZ.P. IM. S. ŻEROMSKIEGO
UL. WARSZAWSKA 1, 14-420 MŁYNARY

5

SZ.P.NR 3
UL. SIERPIŃSKIEGO 4, 22-200 WŁODAWA

6

SZ.P.W ZIEMPNIOWIE
UL. SIERPIŃSKIEGO 4, 39-304 CZERMIN

7

SZ.P. IM. H. SIENKIEWICZA
UL. WOŁOWSKA 4, 56-100 WOŁÓW

8

SZ.P. IM. J. KUSOCIŃSKIEGO
W POGOLEWIE WIELKIM 124, 56-120 BRZEG DOLNY

9

SZ.P.W GRZEGORZÓWCE
36-025 DYLĄGÓWKA

10

SZ.P.W ZŁOTNIKACH ZŁOTNIKÓW 61
39-300 MIELEC

11

SZ.P.NR 1
36-055 BRATKOWICE

12

SZ.P.W ZABRATÓWCE
36-017 ZABRATÓWKA 47

13

SZ.P. IM. M. KONOPNICKIEJ
RĘDZIANOWICE 186, 39-300 MIELEC

14

SZ.P.IM. ŚW. J. KANTEGO
36-017 BŁĘDOWA TYCZYŃSKA

15

SZ.P.Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 1
UL. KRAKOWSKA 26, 43-150 BIERUŃ

16

PUBLICZNE GIMNAZJUM
W ŚREDNIM DUŻEM 105 , 22-413 NIELISZ

17

ZESPÓŁ SZKÓŁ
CISANIEC 27, 67-410 SŁAWA

18

SZ.P.W POMIECHÓWKU
UL. NASIELSKA 3, 05-180 POMIECHÓWEK

19

SZ.P. MASTLI IM. JÓZEFA UFY
90-413 CHĄŚNO

20

Z.SZ.W KOCIERZEWIE POŁUDNIOWYM GIMNAZJUM
W KOCIERZEWIE POŁUDNIOWYM, 99-414 KOCIERZEW

21

SZ.P.DZIERZGÓWEK
99-418 BEŁCHATÓW

22

ZESPÓŁ SZKÓŁ W LEGNICKIM POLU
UL. K.D.ASAMA 7, 59-241 LEGNICKIE POLE

23

MŁODZIEŻOWY OŚRODEK WYCHOWAWCZY W KAMIENNICY ELBLĄSKIEJ
82-337 SUCHACZ

24

SZ.P.IM. MARSZAŁKA J. PIŁSUDSKIEGO
UL. PŁOCKA 14, 96-520 IŁÓW

25

OŚRODEK SZKOL.-WYCH. "DOM NA SZLAKU" IM. GEN. T.KUTRZEBY
ZAŁUSKÓW 8, 96-521 BRZOZÓW

26

SZ.P.IM. ŻOŁNIERZY AK CIECHOCIEMNYCH
W BRZOZOWIE, 96-521 BRZOZÓW

27

PUBLICZNA SZ.P.
UL. LEGIONÓW 22, 37-455 RADOMYŚL

28

SZ.P. IM. M. KONOPNICKIEJ
LESZCZYN SZLACHECKI, 09-230 BIELSK

29

SZ.P. IM.A.MICKIEWICZA W JAKSICACH JAKSICE 110
32-200 MIECHÓW

30

SZ.P.NR 5 IM. A.F. MODRZEWSKIEGO
UL. JEROZLIMSKA 73, 97-300 PIOTRKÓW TRYB.

31

PUBLICZNA SZ.P.W SUCHEJ
UL. SZLACHECKA 88A, 26-800 BIAŁOBRZEGI

32

SAMORZĄDOWA SZ.P.NR 1
UL. 1 MAJA 1, 28-500 KAZIMIERZA WIELKA

33

SAMORZĄDOWA SZ. P. IM.T. KOŚCIUSZKI
CUDZYNOWICE 195, 28-500 KAZIMIERZA WIELKA

34

SZ.P.NR 8
UL. PARKOWA 2, 59-300 LUBIN

35

SZ. P. W WĘZINIE
82-310 ELBLĄG 2

36

SZ.P.W PILONIE
82-310 ELBLĄG 2

37

SZ.P. RYBOŁY 106
16-060 ZABŁUDÓW

38

SZ.P.
UL. CHODKIEWICZÓW 18, 16-040 GRÓDEK

39

SZ.P. NR 2
UL. DĄBROWSKIEGO 1A, 59-100 POLKOWICE

40

PUBLICZNA SZ.P. WOLA
UL. CHODKOWSKA 28, 26-900 KOZIENICE

41

PUBLICZNA SZ.P. RYCZYWÓL
UL. WARNAWSKA 20, 26-900 KOZIENICE

42

SZ.P. IM. W. BRONIEWSKIEGO
UL. BRONIEWSKIEGO 3, 64-550 DUSZNIKI

43

SZ.P.W KSIĘŻYNIE
UL. SZKOLNA 7, 16-001 KLEOSIN

46

ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH NR 1
UL. SZTABWA 2, 22-200 WŁODAWA

45

SZ.P.IM. BOHATERÓW WESTERPLATTE
UL. KOŚCIUSZKI 57, 57-550 STRONIE ŚLĄSKIE

44

SZ.P.IM. SZARYCH SZEREGÓW
UL. LIPOWA , 05-860 PŁOCHOCIN

47

SZ.P.NR 2
UL. MICKIEWICZA 10, 82-100 NOWY DWÓR GDAŃSKI

48

SZ.P. IM. LEONARDA PRYSTORMA
TOŁCZE 6, 18-106 TUROŚŃ KOŚCIELNA

49

SZ.P. W BOKINACH
BOKINY 3, 18-100 ŁAPY

50

ZESPÓŁ SZKÓŁ I PLACÓWEK OŚWIATOWYCH
UL. BOH. WRZEŚNIA 10, 26-910 MAGNUSZEW

51

SZ.P.W POGWIZDOWICE FILIA W WIARDROWIE WIADRÓW 38
59-411 PASZOWICE

52

GIMNAZJUM W WIADROWIE
59-411 PASZOWICE

53

SZ.P.NR 10
UL. ANDROMEDY 62, 67-200 GŁODÓW

54

ZESPÓŁ SZKÓŁ W PRZEMKOWIE
UL. LEŚNA GÓRA 3, 59-170 PRZEMKÓW

55

SZ.P.
PLAC ZWYCIĘSTWA 6, 78-630 CZŁOPA

56

GIMNAZJUM NR
UL. KONOPNICKIEJ 5, 59-300 LUBIN

57

ZESPÓŁ SZKOLNO PRZEDSZKOLNY NR 1
UL. KOŚCIUSZKI 6B , 59-170 PRZEMKÓW

58

GIMNAZJUM NR 1
UL. URZĘDNICZA 11, 43-600 JAWORZNO

59

PUBLICZNA SZ.P. W JUCHOWIE
JUCHOWO 21, 78-446 SILNOWO

60

SZ.P. NR 5 IM. ARMII KRAJOWEJ
UL. MODLIŃSKA 39, 82-300 ELBLĄG

61

SZ.P. NR 3
GWORKÓW 93, 59-300 LUBLIN

62

ZESPÓŁ SZKÓŁ W RYTLU UL.KS. A. KOWALKOWSKIEGO 6
89-642 RYTEL

63

ZESPÓŁ SZKÓŁ W DOBRCZU
UL. DŁUGA 33, 86-022 BOBRCZ

64

SZ.P. W STOSZOWICACH
57-213 STOSZOWICE 82

65

ZESPÓŁ SZKÓŁ W OSTROWICACH
78-506 OSTROWICE

66

SZ.P. W NĘTNIE NĘTNO
38 78-500 DRAWSKO

67

ZESPÓŁ SZKÓŁ W SUCHOWOLI
21-305 SUCHOWOLA 133

68

ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH
BUDCZYN 8, 06-550 SZREŃSK

69

GIMNAZJUM W SZREŃSKU BUDZYN 8
06-550 SZREŃSK

70

GIMNAZJUM NR 3
GWARKÓW 93, 59-300 LUBIN

71

PUBLICZNA SZ.P. POGROSZTN 49
86-432 WIENIAWA

72

PUBLICZNE GIMNAZJUM IM S. STASZICA W RUDZIE
UL. WIDOK 1, 27-230 BRODY

73

SZ.P.
NIEPODLEGŁOŚCI 9, 72-111 ŻARNOWO

74

PUBLICZNA SZ.P. W ZRĘBINIE
28-230 POŁANIEC

75

SZ.P. IM. K. MAKUSZYŃSKIEGO
09-522 DOBRZYKÓW

76

SZ.P. W GUMOWIE
06-452 OŚCISŁOWO

77

GIMNAZJUM NR 1
WYSOKA 39, 28-200 STASZÓW

78

SZ.P. W ŻARNOWCU FILIA W WOLI LIBERTOWSKIEJ
WOLA LIBERTOWSKA, 42-439 ŻARNOWIEC

79

SZ.P.
UL. OGRODOWA 7, 11-010 BARCZEWO ŁĘGAJNY

80

SZ.P. RODNOWO
11-200 BARTOSZYCE

81

SZ.P. W ŻARNOWCU KRAKOWSKA 23
42-439 ŻARNOWIEC

82

SZ.P. W ŻARNOWCU FILIA W MAŁOSZYCACH MAŁOSZYCE
42-439 ŻARNOWIEC

83

SZ.P. W ŻARNOWCU FILIA W OTOLI OTOLA
42-439 ŻARNOWIEC

84

PUBLICZNA SZ.P. IM. UNICEF LEWICZYN 94
05-622 BELSK DUŻY

85

SZ.P. NR 2 IM. WOJSKA POLSKIEGO RYBNA 3A
59-171 PRZEMKÓW

86

SZ.P. NR 1 IM. ARMII KRAJOWEJ
OZDROWSKIEGO 2, 09-500 GOSTYMIN

87

SZ.P. W SELIGOWIE
99-420 ŁYSZKOWICE

88

SZ.P. NR 3 IM. ARKADEGO FIEDLERA W POLKOWICACH KOMINKA 1
59-100 POLKOWICE

89

ZESPÓŁ SZKÓŁ W PRZEMKOWIE
LEŚNA GÓRA 3, 59-170 PRZEMKÓW

90

SZ.P.
UL. SZKOLNA 14, 64-300 BORUJA KOŚCIELNA

91

GIMNAZJUM
UL. SZKOLNA 14, 64-304 BORUJA KOŚCIELNA

92

PUBLICZNA SZ.P. W OSINACH OSINY 101
 27-220 MIRZEC

93

PUBLICZNA SZKOŁA PAŃSTWOWA W GOŚCIKOWIE
66-200 ŚWIEBODZIN

94

ZESPÓŁ SZKÓŁ W POTĘGOWIE
UL. SZEROKA 16, 76-230 POTĘGOWO

95

PUBLICZNE GIMNAZJUM W SANNIKACH
UL. WARSZAWSKA 183, 09-540 SANNIKI

96

ZESPÓŁ SZKÓŁ
37-121 HUSÓW

97

SZ.P. IM. KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ
UL. POLNA 1, 57-256 BARDO

98

GIMNAZJUM W MANOWIE
76-015 MANOWO 37A

99

ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. W.WITOSA
76-009 BONIN

100

GIMNAZJUM W MANOWIE
76-015 MANOWO 37A

IE 101

SZ.P.
UL. KOŚCIUSZKI 57, 57-550 STRONIE ŚLĄSKIE

101

GIMNAZJUM NR 1 IM. M. MIECHOWITY
OS. GEN WŁ. SIKORSKIEGO 15B, 32-200 MIECHÓW

102

PUBLICZNA SZ.P.
WOŹNIKI 74, 97-565 LGOTA WIELKA

103

PUBLICZNE GIMNAZJUM
UL. LEŚNA 1, 97-505 DOBRYSZYCE

104

ZESPÓŁ SZKOLNO-GIMNAZJALNY NR 2
UL. PIŁSUDZKIEGO 22, 97-500 RADOMSKO

105

SZ.P. W CZERNIEJEWIE
22-113 KAMIEŃ

106

SZ.P. SZCZECNO 172
26-015 PIERZCHNICA

107

PSP W POGWIZDOWIE
32-700 BOCHIA

108

SZ.P. W JANOWICACH
33-115 JANOWIEC 128

109

SZ.P. NR 1
KUJAWSKA 22, 88-153 KRUSZWICA

110

GIMNAZJUM W MANOWEJ
76-015 MANOWO 37A

111

 SZ.P. W CHRUSTOWIE
64-600 OBORNIKI

112

 GIMNAZJUM
ORZYSZ 12-250, O.S ROBOTNICZE 11

113

 SZ.P. NR 15
UL. GUTA 7, 58-100 ŚWIDNICA

114

 SZ.P. W WOLI RASZTOWSKIEJ
UL. SZKOLNA 8, 05-205 KLEMBÓW

115

PUBLICZNA SZ.P. STARE STRĄCZE 195
67-410 SŁAWA

116

PUBLICZNE GIMNAZJUM NR 1 IM. AKADEMII KRAKOWSKIEJ
32-048 JERZMANOWICE 366

117

SAMORZĄDOWA SZ.P. W IBRAMOWICACH FILIA W CZUSZOWIE
32-112 KLIMONTÓW

118

SZ.P. IM. K. MAKUSZYŃSKIEGO
09-522 DOBRZYKÓW

119

ZESPÓL SZKÓŁ NR 1 W RACIECHOWICACH
RACIECHOWICE

120

ZESPÓŁ SZKÓL ŻYCZYN
08-455 TROJANÓW

121

SZ.P. IM. JANA PAWŁA II KRUSZE
05-240 TŁUSZCZ

122

SZ.P. W KRASZEWIE
05-205 KLEMBÓW

123

SZ.P. W PARZYCACH
PARZYCE 63
59-730 NOWOGRODZIEC

124

SZ.P. W PIECKACH
UL. ZWYCIĘSTWA 23, 11-710 PIECKI

125

GIMNAZJUM
UL. ZWYCIĘSTWA 23, 11-710 PIECKI

126

SZ.P. W KOBOŁTACH NR 80
11-300 BISKUPIEC

127

SZ.P. W CZERWONCE
11-300 BISKUPIEC

128

SPOŁECZNA SZ.P. GARBNO 19
76-00 POLANÓW

129

SZ.P. KUROWO 48
76-020 BOBOLICE

130

ZESPÓŁ SZKÓŁ
MARCINKOWO 27, 11-700 MRĄGOWO

131

ZESPÓŁ SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
UL. MALCZEWSKIEGO 56, 32-840 ZAKICZYN

132

ZESPÓŁ SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
32-840 ZAKLICZYN RYNEK 15

133

SZ.P. NR 2
GDAŃSKA , 11-040 DOBRE MIASTO


 
Ożywić pola 2008 - Rok cietrzewia. © Łowiec Polski 2008