Nowy numer "Łowca

ZWYCIĘZCY

1 miejsce
Gimnazjum im. prof. Władysława Nehringa w Kłecku
ul. Gnieźnieńska 7a, 62-270 KŁECKO

2 miejsce
Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego
Pogalewo Wielkie 12 H, 56-120 Brzeg Dolny

3 miejsce
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 15 IM. ARMII KRAJOWEJ
MODLIŃSKA 39, 82-300 ELBLĄG

4 miejsce
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1
im. T. Kościuszki, ul. Wysoka 39, 28-200 Staszów

5 miejsce
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Bratkowicach
Bratkowice 199, 36-055 Bratkowice

6 miejsce
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 i II Liceum Ogólnokształcące we Włodawie
ul. Modrzewskiego 24, 22-200 Włodawa

SERDECZNIE GRATULUJEMY


WYRÓŻNIENIA

szkoła

Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Iłowie
Iłów, ul. Płocka 14
96-520 Iłów

Szkoła Podstawowa w Krzydlinie Wielkiej
Krzydlina Wielka 27a
56-100 Wołów

SERDECZNIE GRATULUJEMY


WYRÓŻNIENIE SZCZEGÓLNE

szkoła

Zespół Szkół im. Jana Raka w Husowie
10Husów 27
37-121 Husów

KOORDYNATOR
Maria Preis

SERDECZNIE GRATULUJEMY


LAUREACI

szkoła

Szkoła Podstawowa w Ślipczu
Ślipcze 55
22-500 Hrubieszów

Szkoła Podstawowa w Obrowcu
Obrowiec 10
22-500 Hrubieszów

Zespół Szkolno- Przedszkolny im Wł. Broniewskiego w Przybradzu
Przybradz 101
34-108 Frydrychowice

ZSO im. Jana Pawła II PSP w Rytwianach
Rytwiany, ul. Szkolna 9/1
28-236 Rytwiany

Publiczne Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika
ul. Polna 5
98-260 Burzenin

Szkoła Podstawowa im. św. Huberta w Mstyczowie
Mstyczów 37
28-340 Sędziszów

Publiczne Gimnazjum nr 2
ul. Szkolna 1
22-200 Włodawa

Szkoła podstawowa im. Kazimierza Wielkiego
Kowal, ul. Piwna 20
87-820 Kowal

Szkoła Podstawowa w Przybysławicach im. Batalionów Chłopskich
Przybysławice 60
32-241 Kozłów

Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej - Curie w Antolce
Antolka 13
32-210 Książ Wielki

Szkoła Podstawowa
Orzeszków 9
56-160 Wińsko

Gimnazjum nr 1 w Izdebkach
Izdebki 362
38-203 Izdebki

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. BATALIONÓW CHŁOPSKICH W ŻOŁYNI
UL. BIAŁOBRZESKA 422
37-110 ŻOŁYNIA

Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej
Leszczyn Szlachecki
09-230 Bielsk

Szkoła Podstawowa Nr 38 im. Jana III Sobieskiego w Bytomiu
41-935 Bytom, ul. Korczaka 1
41-935 Bytom - Sucha Góra

SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY W LEŻAJSKU
LEŻAJSK ul. MICKIEWICZA 76
37-300 LEŻAJSK

Zespół Szkół-Szkoła Podstawowa
im. Tadeusza Hollendra
Brzóza Królewska 482
37-307 Brzóza Królewska

ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. BŁ. EDMUNDA BOJANOWSKIEGO
SZKOŁA PODSTAWOWA I GIMNAZJUM NR 2
SZELEJEWO PIERWSZE 87
63-820 PIASKI

Zespół Szkół Budowlanych im. Żołnierzy Armii Krajowej w Olsztynie
ul. Żołnierska 15
10-558 Olsztyn

Zespół Szkół Ogólnokształcących
ul. Marii Konopnickiej 16
18-300 Zambrów

Zespół Szkół Nr 1 w MIńsku Mazowieckim im. Kazimierza Wielkiego
ul. Budowlana 4
Mińsk Mazowiecki
05-300 Mińsk Mazowiecki

SERDECZNIE GRATULUJEMY


Cała 30 laureatów zobowiązana jest do przesłania lub przekazania listy 44 nazwisk uczniów najbardziej aktywnych w ramach przeprowadzanych akcji.
Na podstawie otrzymanych spisów zostanie dokonane przekazanie nagród
- po otrzymaniu paczki z plecakami uprzejmie prosimy o potwierdzenie otrzymania poprzez przesłanie PROTOKOŁU na nr faksu 022 556 82 99
(protokół do pobrania ze strony - zakładka pliki do pobrania).

Zwycięska 6 - po decyzji o wykorzystaniu przyznanych czeków pieniężnych
- zobowiązana jest potwierdzić otrzymanie nagród poprzez przesłanie
PROTOKOŁU GŁÓWNEGO
na nr faksu 022 556 82 99
(protokół do pobrania ze strony - zakładka pliki do pobrania).

 


 Nagrody dla kół łowieckich - kuropatwy
otrzymały koła:

koło łowieckie

liczba kuropatw

KŁ "WILK-HUSÓW" - BŁĘDOWA TYCZYŃSKA

100

KOŁO ŁOWIECKIE "DANIEL" - WOŁÓW

100

KŁ "PONOWA" - ELBLĄG

100

KŁ "KNIEJA" SICHÓW I
KŁ "BÓR" RYTWIANY

100

KŁ "WŁODAWA" - WŁODAWA

100

 


 
Ożywić pola 2008 - Rok cietrzewia. © Łowiec Polski 2008

kliknij aby przejść do strony Polskiego Związku Łowieckiego kliknij aby przejść do strony Lasów Państwowych kliknij aby przejść do strony NFOSiGW